• +48 604 974 113
  • Ul. Górnośląska 35 Rybnik

Blacharz samochodowy w Rybniku – kiedy warto wybrać naprawy blacharskie?

Problemy z karoserią samochodową to bardzo częsta przyczyna oddania pojazdu do mechanika. Uszkodzeniami tego typu mogą zająć się zakłady blacharsko-lakiernicze takie jak znajdujący się w Niedobczycach przy ulicy Górnośląskiej 35 warsztat samochodowy w Rybniku, które są w stanie przywrócić piękny wygląd Twojego samochodu. Warto udać się do blacharza w Rybniku lub wcześniej zadzwonić i umówić się na wizytę pod numerem telefonu: +48 604 974 113

Naprawa aut powypadkowych

Nawet niewielka stłuczka kończy się uszkodzeniami mechanicznymi pojazdu. Na zniszczenia najbardziej podatna jest część zewnętrzna samochodu, czyli jego karoseria. Wykonana jest z blachy, która często nadaje się do wyklepania. Niestety niektóre elementy takie jak zderzak, lampy i inne mogą być konieczne do wymiany. Regeneracja jest opcją zdecydowanie korzystniejszą z finansowego punktu widzenia, jednak wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz specjalistycznego sprzętu. Warsztat blacharski i lakierniczy Arkadiusza Zdanio jest w stanie wykonać wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze pojazdów uszkodzonych w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Dodatkowo jest możliwość otrzymania auta zastępczego na czas naprawy.

warsztat blacharski Rybnik, blacharz Niedobczyce, blacharz Wodzisław, blacharz Rydułtowy, blacharz Zamysłów

Lakierowanie części karoserii

Niekiedy nie potrzeba stłuczki z innym pojazdem, aby Twój samochód w okolicach Rybnika nie wyglądał idealnie. Warsztat blacharski w Rybniku zajmuje się również usuwaniem rys z karoserii. Lakiernictwo w Rybniku Niedobczyce zajmuje się malowaniem zderzaków, drzwi i innych części nadwozia samochodów na Śląsku.

Zadowoleni Klienci od ponad dwudziestu lat wracają z coraz to nowszymi pojazdami, aby naprawić szkody powstałe na lakierze samochodu. Auto naprawa w Rybniku zajmuje się nieustannie naprawami blacharsko lakierniczymi uzyskując pozytywne opinie.

Zadzwoń i przyjedź do warsztatu blacharskiego w Rybniku

Ul. Górnośląska 35, Rybnik Niedobczyce

+48 604 974 113